Inicio Noticias Reunións de pais de inicio de curso

Reunións de pais de inicio de curso

Para poder garantir as medidas de seguridade establecidas por Sanidade, este ano as reunións de inicio de curso faranse no pavillón do colexio e na sala de dinámica nos seguintes horarios (Só pode acudir un pai/nai/titor legal por alumno).

 

Luns día 7:

3 anos

De 16:00 a 16:45 h o grupo A do periodo de adaptación, na sala de dinámica do colexio.

De 17:00 a 17:45 h o grupo B do periodo de adaptación, no pavillón do colexio.

   

4 anos

De 18:00 a 18:45 h o primeiro grupo, dende "Alvaredo López" ata "López Yáñez", na sala de dinámica do colexio.

De 19:00 a 19:45 h o segundo grupo, dende "Maciñeiras Copa" ata "Vázquez García", no pavillón do colexio.

 

5 anos

De 20:00 a 20:45 h toda a clase, no pavillón do colexio.

 

Mércores día 9:

1º EP

De 16:00 a 16:45 h o primeiro grupo, dende "Antelo Cofán" ata "López Torres", na sala de dinámica do colexio.

De 17:00 a 17:45 h o segundo grupo, dende "López Vázquez" ata "Vázquez Viñas", no pavillón do colexio.

 

2º EP

De 18:00 a 18:45 h o primeiro grupo, dende "Alvaredo López" ata "Gómez López", na sala de dinámica do colexio.

De 19:00 a 19:45 h o segundo grupo, dende "González López" ata "Vila Caldeiro", no pavillón do colexio.

 

3º EP

De 20:00 a 20:45 h toda a clase de 3º EP, no pavillón do colexio.

 

 

Xoves día 10:

4º EP

De 16:00 a 16:45 h o primeiro grupo, dende "Aira Villagrá" ata "Molano Ruíz", na sala de dinámica do colexio.

De 17:00 a 17:45 h o segundo grupo, dende "Ordoñez Lizcano" ata "Vila Torres, Izan", no pavillón do colexio.

 

5º EP

De 18:00 a 18:45 h o primeiro grupo, dende "Alvaredo López" ata "García Gabrián", na sala de dinámica do colexio.

De 19:00 a 19:45 h o segundo grupo, dende "González-Zahera Vila" ata "Vila Somoza", no pavillón do colexio.

 

6º EP

De 20:00 a 20:45 h o primeiro grupo, dende "Alvaredo López" ata "Iglesias Rojas" na sala de dinámica do colexio.

De 21:00 a 21:45 h o segundo grupo, dende "López Álvarez" ata "Santamaría González", no pavillón do colexio.

 

 

Luns día 14:

1º ESO

De 16:00 a 16:45 h o primeiro grupo, dende "Amado Vázquez" ata "López Cernuda", na sala de dinámica do colexio.

De 17:00 a 17:45 h o segundo grupo, dende "López Paz" ata "Vila Macías", no pavillón do colexio.

 

2º ESO

De 18:00 a 18:45 h o primeiro grupo, dende "Campos Díaz" ata "López Pombo" na sala de dinámica do colexio.

De 19:00 a 19:45 h o segundo grupo, dende "López Vergara" ata "Vilela Vázquez", no pavillón do colexio.

 

 

Martes día 15:

3º ESO  

De 16:00 a 16:45 h o primeiro grupo, dende "Carrillo Vázquez" ata "Navia López", na sala de dinámica do colexio.

De 17:00 a 17:45 h o segundo grupo, dende "Pereira Alvaredo" ata "Vizcaíno Fernández", no pavillón do colexio.

 

4º ESO

De 18:00 a 18:45 h o primeiro grupo, dende "Andrade López" ata "López Pumarega" na sala de dinámica do colexio.

De 19:00 a 19:45 h o segundo grupo, dende "López Rodríguez" ata "Vilela Vázquez", no pavillón do colexio.

0
0
0
s2smodern